Coca cola a neposlušný automat

Tisk

zpět na předchozí stánku

Tento článek nezapadá do mé činnosti. Rozhodl jsem se ho napsat jako pochvalu společnosti Coca Cola za její vstřícný přístup.
Před měsícem jsem navštívil Makro v Hradci Králové. Venku bylo teplo. Rozhodl jsem se, dát si se synem osvěžující nápoj z automatu. Hodím do automatu 15 Kč a vymačkám kombinaci čísel, která odpovídá 0,33l Bonague. Automat začal hledat láhev. Po chvíli skončil a k údivu nic nenašel.
Hodil jsem dalších 10 kč, abych si zvolil Nestle. 15 Kč zmizelo a začal jsem od znova. Automat si přivlastnil 25 Kč a nic nevydal. Šel jsem se zeptat na reklamace, co se s tím dá dělat. Bylo mně řečeno, že automat provozuje Coca Cola a oni nemají s ním nic společného. Co mně zbývalo, vytočil jsem uvedené číslo na automatu.  Telefon zvedla operátorka a bez dlouhých řečí mě požádala o účet. Byl jsem udiven a účet jsem ji nadiktoval a čekal. Dnes jsem se díval na účet a doopravdy těch 25 kč poslali.
Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Coca Cola, za její ochotné jednání.
Pokud se Vám stane, že Vám automat nevrátí peníze nebo nevydá požadované zboží, nebojte se zavolat na tel. číslo, které je vylepeno na automatu.

OMEGA WEB Czech

775 946 363