Flash animace

OMEGA WEB Czech - Flash animace

Technologie Adobe Flash je používána pro interaktivní grafiku s animacemi, ozvučením nebo videem, řazený mezi Rich média. Flash animace jsou nejčastěji viditelným doplňkem na internetu a stávají se výborným oživením webové prezentace nebo reklamních bannerů.
Dodají dynamiku, interaktivitu a efektní image webové stránky. Jednou z možností použití Flashe na webu je animace na úvod stránek - intro. V případě, kdy je potřeba zdůraznit navigaci webu, může být řešením vytvoření Flash menu. Další využití technologie Flash je u interaktivních her, které mohou zajímavým způsobem propagovat produkty nebo služby, nebo jednoduše sloužit k zábavě na internetu. Ve všech doplňcích (jak u Flash intra, Flash menu, nebo Flash hry) lze v aplikaci kombinovat animace, zvuk, video, fotografie, vektorové prvky či 3D grafiku.

Flash prezentace jsou vhodné i pro firmy, které chtějí ohromit návštěvníky a zdůraznit silný vizuální efekt svých stránek.  Tvorba flash prezentace nabízí mnoho možností, jak zaujmout návštěvníka. Flash menu, flash tutorial či flash animace jsou pouze součástmi kompaktního celku, který flash prezentace vytváří.

Flash prezentace mohou být taktéž zajímavým doplňkem hlavní kampaně. Pokud máte nový výrobek či poskytujete novou službu, můžete vytvořit samostatnou flash prezentaci, která bude zaměřena na tuto novinku, a nenarušíte tím stávající strukturu Vašich stránek. V tomto případě by se tak jednalo o flash microsite, efektně zpracovanou prezentaci velmi malého rozsahu.

Dříve byla nevýhodou flash prezentací jejich nečitelnost pro vyhledávače, ale i to se dnes již mění k lepšímu. Vyhledávače postupně začínají tento formát číst a tedy i nabízet ve výsledcích vyhledávání.

Nabízíme také převod a úpravu Power Point prezentací do podoby Flash.

WEBOVÉ BALÍČKY - TVORBA WEBU - FOX

 
FOX WEB basic
FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 13 900,--

více o balíčku
FOX WEB basic+
FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 15 900,--

více o balíčku
FOX WEB standard+
FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 21 900,--

více o balíčku
FOX WEB Profi+
FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 33 900,--

více o balíčku
 

 

Ceny jsou platné od 10.10. 2018 a neobsahují 21% DPH.