Aktualizace www stránek

OMEGA WEB Czech Hradec Králové - Pravidelná aktualizace www stránek

Chcete, aby Vaše internetové stránky byly stále aktuální? Svěřte správu www stránky do rukou profesionálů. Copywriter (redaktor) pro Vás na míru zajistí aktualizace www stránek – napíše jakékoliv texty (i odborné) z Vašeho oboru, bude s Vámi v kontaktu, bude plnit internetové stránky dle Vašich představ – v souladu s vašimi marketingovými a obchodními záměry. Bude aktivně vymýšlet náměty na nové texty na web a tyto texty zpracovávat a po Vašem schválení umisťovat na web.

Zpracování textů na míru - Podpořte návštěvnost vašeho webu aktualizovanými texty

Návštěvníci internetových stránek na webu hledají aktuální informace. Web, který je delší dobu neaktualizován, nepůsobí dobře. Ideální je návštěvníky www stránek informovat o různých novinkách, zajímavostech, aby měli důvod se na vaše stránky vracet. Aby na nich našli vždy něco nového, aktuálního. Návštěvníci webu jsou zpravidla Vaši stávající či potenciální zákazníci. Rádi pro Vás napíšeme SEO optimalizované aktuality, atd.

Pět důvodů, proč využít služby kreativního copywritera

  • dobře čtivě napsaný text návštěvníka webu zaujme
  • budete mít stále aktuální internetové stránky
  • texty vašeho webu budou SEO optimalizované (budete lépe vyhledatelní ve vyhledávačích typu Seznam, Google…)
  • nebudete se muset zabývat vymýšlením témat k aktualizaci webu
  • nebudete muset sami psát texty

Proč svěřit aktualizace www do rukou profesionálů z OMEGA WEB Czech Hradec Králové?

Důvodem, proč svěřit aktualizaci www do rukou profesionálů, je zaručení kvalitní a pravidelné SEO optimalizované aktualizace internetových stránek, což může pozitivně ovlivnit Vaše marketingové a obchodní cíle. Pokud nemáte ve firmě zkušeného člověka, který se bude o aktualizaci webu pravidelně a řádně starat, náš copywriter je Vám k dispozici – na základě domluvy stanovíme plán aktualizací a ten budeme plnit. Nebudete tak muset aktualizacemi zatěžovat Vašeho pracovníka ve firmě, který se díky tomu bude moci věnovat jiné činnosti.

Dále pro Vás můžeme zpracovat:

WEBOVÉ BALÍČKY - TVORBA WEBU - FOX

 
FOX WEB basic
FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 13 900,--

více o balíčku
FOX WEB basic+
FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 15 900,--

více o balíčku
FOX WEB standard+
FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 21 900,--

více o balíčku
FOX WEB Profi+
FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 33 900,--

více o balíčku
 

 

Ceny jsou platné od 10.10. 2018 a neobsahují 21% DPH.