E-Shop


OMEGA WEB Czech Hradec Králové – E-SHOP NA MÍRU


E-shop - elektronický obchod je speciální webová aplikace sloužící ke zprostředkování obchodních transakcí na internetu, většinou v oblasti B2C . Základem e-shopu je běžný katalog výrobků, jež jsou obvykle řazeny do kategorií.E-shop slouží k nabídce a vyhledání zboží (služeb) s možností si je on-line objednat.

Nabízíme vytvoření e-shopu na míru zákazníka podle jeho potřeb. Eshop může sloužit jako katalog pro výrobce nebo jako samostatný obchod. E-shop podporuje prodej v kamenném obchodě.

Naše e-shopy nabízejí celou řadu doplňků ať od základního objednání až po elektronickou komunikaci přes platební brány.

Naše e-shopy:  

WEBOVÉ BALÍČKY - TVORBA WEBU - FOX

 
FOX WEB basic
FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 13 900,--

více o balíčku
FOX WEB basic+
FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 15 900,--

více o balíčku
FOX WEB standard+
FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 21 900,--

více o balíčku
FOX WEB Profi+
FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 33 900,--

více o balíčku
 

 

Ceny jsou platné od 10.10. 2018 a neobsahují 21% DPH.