Satelitní weby


Satelitní web je rozšířená a propracovanější forma tzv. microsite, jde o speciální samostatný web plnící funkce, které se na hlavní webovou prezentaci nehodí, nebo s ní dokonce nesouvisejí. Obsahem a formou se od microsite nijak neliší, ale v porovnání s většinou microsite mají satelitní weby navíc propracované uživatelské funkce, kterými si udržují své návštěvníky a budují si tak kolem sebe komunitu uživatelů.

 Vybudování a provoz satelitního webu je ve většině případů finančně nákladné, nestačí jen napsat dobrý obsah a dát mu nějakou přitažlivou vizuální formu, je potřeba ještě zajistit, aby se noví návštěvníci na web vraceli. A to lze například těmito způsoby:
  • naplnit web daty a umožnit třídění a filtrování těchto dat,
  • umístit na web zajímavé tématické flashové hračky a nezapomenout na tabulky výsledků, případně věnovat nejlepším hráčům ceny apod.,
  • nechat uživatelům prostor pro seberealizaci v podobě diskuze, komentářů, anket, uživatelských profilů aj.

Provoz satelitních webů se vyplácí zejména pokud je jejich cílem generovat zisk. V případě satelitních webů jde většinou o zisk nepřímý v podobě:
  • nových návštěvníků hlavního webové prezentace,
  • budování známosti značky (tzv. branding),
  • nebo vytěsnění konkurence.

Satelitní weby mohou být také:
  • diskuzní fóra,
  • katalogy,
  • produktové prezentace,
  • oborové portály.

Hlavním poznávacím znakem satelitního webu je, že je obsahově majoritně spojen s vlastníkem hlavní internetové prezentace (výrobcem, dodavatelem, prodejcem), a nebo že držitelem domény, na které satelitní web běží je již zmíněný vlastník.

WEBOVÉ BALÍČKY - TVORBA WEBU - FOX

 
FOX WEB basic
FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 13 900,--

více o balíčku
FOX WEB basic+
FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je z redakčním systémem. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám v editoru.

Cena za výrobu: 15 900,--

více o balíčku
FOX WEB standard+
FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 21 900,--

více o balíčku
FOX WEB Profi+
FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 33 900,--

více o balíčku
 

 

Ceny jsou platné od 10.10. 2018 a neobsahují 21% DPH.